Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 műszakban dolgozok, könnyű...

3 műszakban dolgozok, könnyű fizikai munkát végzek. Mennyire árthat ez egy magzatnak /6 hetes/, kiemelve az éjszakai műszakot?

Figyelt kérdés
Táppénzre nem szeretnék menni egyhamar ill. a munkahelyemen sem szeretném elkapkodni az "örömhír"bejelentését.
2008. aug. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! Véleményem szerint nagyon nehéz lesz mert az elején igen fáradékony leszel. Ráadásul az első időszak a döntő a babával kapcsolatban. Szerintem ha bírod akkor menj,de amint a tested ugy reagál hogy sok,akkor menj el táppénzre. Sok sikert és gratulálok!

25 hetes kismami

2008. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakázás nagyon nem tesz jót ( én is dolgoztam éveket három műszakban ), a terhes nőket különben sem lehet éjszakára beosztani.
2008. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne éjszakázz terhesen, jelentsd be, és akkor áttesznek csak nappalos műszakba.

Ha hányingered stb lesz, úgyis kiderül bent is.

2008. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A könnyű fizikai munkát még lehet is bírni, legalábbis az enyém is hasonló kategóriába tartozik, egész nap állok, járkálok, mindezt olyan kellemes 6-8 fokban. 26 hetes vagyok, de mivel a hangulatom jó és bírom is, így maradok még keveset. Tehát ha nincs komplikáció, akkor ezt te is bírni fogod még sokáig, bár mindenki máshogy viseli a terhességet.

Éjszakázni viszont valóban nem lehet várandósan, ezt törvény írja elő. Amint bejelented, hogy babát vársz kötelesek átrakni másik műszakba, gondolom, majd megmondják, vagy lehet, hogy te választhatsz, hogy melyikkel szeretnéd kiváltani az éjszakait. Ezt mindenképpen fogadd el.

2008. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.puszi
2008. aug. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!