Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy tampont szeretnék hasznalni?

Figyelt kérdés
Még csak most jött meg másodjára, de màr első alkolomkor is kényelmetlen volt. Anyukám tampont használ, de itthon nincs mini, megnéztem. Mikor az első alkalomkor beszélgettünk, mondta nekem, hogy azt használ mert nem àzik át stb. De a nővérem viszont nagyon betétes, de nekem nem tetszik. Szerintetek használhatnék màr most tampont, vagy vàrjak még?

2015. febr. 14. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi akadálya, tornaórán, edzésen stb. kifejezetten előnyös. Egyszerűen kérd meg anyudat, hogy vegyen neked minit.
2015. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél a boltban mini méretűt. Én cikinek találnám az anyámnak ilyeneket mondani, h tampont akarok használni. ez a magánügyem.
2015. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként 14 leszek nemsokára. Csak az a baj, hogy nekem ez ilyen kényelmetlen téma. Amikor megjött és elmondtam neki, elkezdett gügyögni, hogy de jó, én is nagylány lettem, meg hogy de ügyes vagyok... és a boltban nem ciki ha veszek egy csomag minit? Bár igaz, hogy jó lenne, mert több sportot űzök, és elég ciki (tudom,hogy senki nem azt nézi, de akkor is) mikor öltözök...

És a nővéremmel sokkal szívesebben beszélek erről. Ő csak párszor használt, mikor nyaraltunk, akkor vett neki anya, hogy tudjon fürödni.

2015. febr. 15. 10:15
 4/5 anonim válasza:
Én is gondolkodtam azon egy csomót, hogy hogyan mondjam el anyának, de aztán csak odamentem hozzá, és megkérdeztem. Ő egyébként nem használ tampont, de azt mondta majd vesz nekem. Szerintem ebben nincs semmi ciki! Kinek mondanál el ilyeneket, ha nem anyukádnak?
2015. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam. En is csak ugy mellekesen felvetettem a temat es mondta hogy megerti, hiszen aktivan sportolok. Ugyhogy kiprobaltam es egyenlore nagyon bejon, sokkal jobb mint a betet!
2015. febr. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!