Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék tampont használni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy anyukám "elve" az, hogy amíg nem voltam együtt egy fiúval "úgy" addig ne használjak tampont. De nekem pont a (gimi előtti) gólyatáborban fog megjönni és ha használhatnék tampont akkor fürödhetnék is... Köszi
2013. júl. 24. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én mikor elkezdtem használni szerintem nem szóltam anyukámnak, de nyugodtan mondhatod neki, ami igaz is hogy a betét sokkal kellemetlenebb illatot áraszt mint a tampon. és kényesebb is. szerintem ha ezt mondod neki csak megérti. sok sikert.
2013. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi..egyenlőre tényleg csak a fűrdés idelyére akarom berakni...
2013. júl. 24. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak a fürdés idejére, amikor nem vagy otthon...nem akarlak buzdítani, de nem kell tudnia róla anyukádnak, ha tényleg ennyire nem helyesli. de tényleg az a legjobb ha megbeszéled vele, hogy ha használod csak napi egy két darabot pár órára, csak megérti. vagy beszéltél már vele?
2013. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!