Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagyon komoly...

Ha valakinek nagyon komoly lelki problémái vannak, és már évek óta így él, amióta az eszét tudja, annak egy bizonyos idő eltelte után milyen betegségei lehetnek?

Figyelt kérdés

azt hallottam hogy a rák meg az ilyen komolyabb betegségek mind ilyen lelki dolgokon alapul.

egyenlőre semmi bajom. fizikailag nagyon erős vagyok, de viszont lelkileg teljesen össze vagyok törve. az is elképzelhető hogy ez a dolog ez nem testileg fog megbegíteni? az is elképzelhető hogy be fogok kattanni? csak komoly válaszolók írjanak, a hülyeségre meg az okoskodásra nem vagyok kíváncsi!!


2015. jan. 28. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt így előre senki nem tudja megmondani,de tény és való,hogy minden betegség valamilyen lelki probléma miatt alakul ki.
2015. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Minden testi problémának...a ráktól kezdve az egyszerű térdfájáson át, LELKI eredete van. Azért mert most lelkileg épp a padlón van, még nem jelent semmit. Nem feltétlen lesz tőle bármiféle fizikális problémád. Próbáld megoldani a lelki bajod......még mielőtt testi tüneteket produkálna.
2015. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen problemaid vannak. Nekem is volt (van is) rengeteg. Autan egyik pillanatrol a masikra bekattantam. Nem durvan. Csak depresszios lettem, alvaszavaros, panikbeteg es allandoan kattogtam. Nem tudtam mi tortenik velem/korulottem es nem lattam az elet ertelmet. Ez tartott 3 honapig 0-24ben.. Senkinek nem kivanom.Szoval hosszutavon azt ajanlom hogy keress egy not/pasit vagy foglald el magad valami hobbival, tanulj, jarj el szorakozni. Es tudod: ne szomorkodj ha nem tudsz valtoztatni, akkor sem lesz jobb semmi, ha nem vagy jokedvu.
2015. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elnyomod magadban,akkor alakul ki betegség.Utat kell engedni,hogy kijöjjön.
2015. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
HOgy esetleg milyen betegségeid lesznek az a genetikádtól függ. Mi az ami a testednek gyenge pontja, achilles sarka. Mi fordult elő a családban a felmenő között. Először nyilván a gyengébb szervek fognak megbetegedni, ami sajnos magával ránthat más betegségeket. A rák akkor jön általában létre, ha valaki sokat rágódik régi sérelmeken és nem dolgozza fel őket maradéktalanul. Midnenképpen ki kell beszélni, segytő embereket (batórát, család, pszicológus) bármit igénybe venni és továbblépni. Az idő is megy, a folyó sem lép 2-szer ugyanabba a mederbe. Tovább kell lépni akkor is, ha valakit elvesztünk, még akkor is, ha esetleg úgy érezzük hogy a mi hibánkból történt, mivel visszacsinálni a múltat már nem lehet. EZ a legrosszabb dolog, remélem azért veled ilyen nem történt. De mindig tovább kell lépni a jövő felé és azt tudatosan megtervezve építeni, élni, másképp nem megy. Először nehéz, de menni fog.
2015. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat az íráshibákért: segítő, barátok stb.
2015. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden testi problémánknak lelki eredete van? Ez milyen hülyeség már? Ha jobbról-balról rád tüsszentenek a beteg osztálytársak/kollégák az is lelki problémától alakul ki, hogy megfázol meg, ha megeszel egy csomó fagyit és fájni fog a torkod az is lelki eredetű? Na tudod ki hiszi ezt el...
2015. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod ,magánban leírhatnád,hogy mi számít neked annak,hogy lelkileg össze vagy törve.Nem biztos,hogy olyan nagy a probléma,de lehet ez túlértékelés is.A további tanácsokhoz kellene.
2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!