Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért van? Mi történik...

Ez miért van? Mi történik ilyenkor velem? Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Néha szoktam érezni, hogy elvesztem a tudatom, és ilyenkor rossz megmozdulni is, szinte nem is birok. Csak nézek előre és nem csinálok semmit, hanem szédelgek.

Még, akkor is előfordul, ha ülök. Szokott olyan is lenni, hogy elsötétül minden és nem hallok semmit, majd mikor felébredek, akkor nem tudtam mit csináltam előtte, hol vagyok, hol voltam stb. Fel kellett idéznem dolgokat erősen koncentrálva. És ilyenkor mintha kikapcsolódna minden érzékszervem, nem látok, nem hallok, nem érzek.

De valamikor látok, olyankor jobban emlékszem a dolgokra. Mint mikor transzban van az ember, ehhez hasonló, csak szédülök is. Elesni nem esek el, mert fura módon az egyensúlyom megmarad, de érzem, hogy szédülök.

Nem fordulnak elő gyakran, de régen voltak esetek, amikor mindennapos volt. Most hála az égnek nem mindennap van és ritkán. :)

Bocsánat, ha össze-vissza írtam. Remélem sikerült attól megértenetek. :)

Egyébként teljesen egészséges vagyok, beteg sem vagyok. Szóval jól érzem magam.

És még most eszembe jutott olyan is, hogy nem fáj semmi, csak a szemem, de olyat még nem tapasztaltam. Nem is fáj, hanem ilyen fura érzés van benne.

Szemüveget nem hordok. Ha elmegyek a szemészet előtt, lebírom kivülről olvasni a legalsó betűt, számot stb.

Igaz meg kell állnom hozzá, mivel gyorsan elszoktam menni mellette, de mikor van időm, akkor azzal szórakozok

De csak ha nincs bent senki. :D



2015. jan. 22. 19:45
 1/4 Sztella27 válasza:
Elsősorban vérkeringési problémára gondolok. Nem jut elég vér az agyadba, ettől szédülsz és ha még annyi se, az agy egy pillanatig besokkol. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad. Nem akarlak megijeszteni, de ha valami vérrög miatt nem kering a vérkeringésed normálisan, az nagy baj. Ha gyakran történik ez meg, akkor kialakulhat szívritmuszavar is. Mennyi folyadékot iszol egy nap?
2015. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat megiszok egy nap. A vérkeringésem az jó. Olyannyira jó, hogy ha hideg van, én akkor se fázok, még pólóban se.

Egyszer kipróbáltuk. Egy ideig pólóban voltam, haverom már teljesen megfagyott kabátba, de én nem fáztam, sőt még egy kicsit meleg is volt. Majd hozzáért a kezemhez, és meglepődött, mert meleg volt. Nem volt a kezem, sőt az egész karom, testem hideg. Pedig pólóban voltam odakint -2 fokban.

Nem hiszem, hogy a vérkeringéstől lenne.

Energiaitalt nem iszok, nem dohányzok, alkoholt nem iszok.

Mondjuk "jól is néznék ki", ha 16 évesen dohányoznék. :/

Nem is szeretem az energiaitalt.

Ezért is tettem fel a kérdést, mert nem tudom.

Bár néha kiszokott száradni a szám éjszaka. A számon veszem a levegőt alváskor, lehet, hogy éjszakára többet kellene innom?

2015. jan. 23. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy fázol-e az az agyi vérkeringésedről semmit sem mond, egy orvos sokkal könnyebben mond véleményt, mint mi.

Lehet vérkeringési gond

Daganat

Alergia

És ezer más oka

2015. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Allergiás nem vagyok, az már kiderült volna. Daganat volt már egyszer a csontomban, de jóindulatú volt, és már csak a körvonalai látszódtak, szóval nem csináltak semmit, de ha lenne máshol azt a röntgen kép kimutatta volna.

De én szerintem kezdem kapisgálni, hogy mi lehet a gond. És elég nagy esély van rá, hogy az amire gondolok, mert leteszteltem. :)

2015. jan. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!