Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ideges szoktam...

Mahhoo3-3 kérdése:

Mit csináljak? Ideges szoktam lenni

Figyelt kérdés

Ausztriában élek es itt egy ev alatt 4 dolgozatunk van a fő tantárgyakból (angol matek nemet) es azok sokat számítanak. Szoktam rajuk tanulni es (a matekot szoktam mindig elrontani.) otthon minden feladat jo, de amikor bent vagyok es jon a dolgozat elotte meg vegig amig irjuk remeg a kezem, es nagyon ideges vagyok es valamiért mindig elfelejtek mindent(angolnal meg nemetnel nem szokott ez lenni, azoktol nem is felek es akkor nincs semmi, jok is szoktak lenni) ez nagyon rossz mostmar mert töri felelesnel is ezvolt most, es hétfőn lesz mégegy, nem szeretnem elrontani, mar 3napja tanulok. Es felsőben meg tobb dolgozatunk lesz aztán jon az a nagy dolgozat tavasszal amit nam tudom h hivnak, de itt Ausztriában matura. Hogy tudnek nem ideges lenni? Neha szokott anyukám nekem dolgozatok előtt adni ilyen homeopátiás valami nyugtatót, de őszintén szólva szart se ér. Nem változik semmi. Nektek van valami tapasztalotok h h kerülhetnek ki ezeket a problémákat. (nem a tudásommal van a gonde mert otthon tanulok es tudom is órán is...) csak amikor ott vagyok minden eltűnik a fejemből es ott ülök mit egy hulye es semmi nem jut eszembe. Ha meg igen akkor meg elszamolom, rossz számot nyomok a szamologepbe (szabad használni dolgozatnal, az iskolától ingyen kaptuk).

Leci ertelmes válaszokat adjatok. Elore is koszi. Es Bocsi h ilyen sokat irtam...

15/F



2015. jan. 17. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez elég kooly probléma, hiszen a teljesítményedet is befolyásolja, sőt, ahogyan értelmezem egyre kiterjedtebb lesz. Ezen a gyógyszerek önmagukban - ahogyan írtad is -, nem segítenek én pszichológus felkeresését is javasolnám, és terápiát. Így a kettő biztosan hatásos lesz. Azt azért előre elmondanám, hogy ez hosszú folyamat, tehát ne azt várd, hogy varázsütésre elmúlik, de ha dolgoztok rajta közösen, akkor biztosan túl tudsz lépni a szorongásodon. Sok sikert hozzá!
2015. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!