Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire cikki, hogy 17...

Mennyire cikki, hogy 17 évesen 3 dl pezsgő után már homályosan látok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok gyógyszert szedek az arcomra, így nem iszok alkoholt.Bulizni se járok ,mert nincsenek barátaim, meg kiröhögnének ,hogy nem iszok alkoholt. De most ,hogy 2 hét szünetet kell tartani megittam 3 dl pezsgőt és szédülök, meg homályosan látok. A pezsgő 10 %-kos.
2015. jan. 8. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Ha nem vagy hozzászokva akkor ez természetes. Én ugyan nem kamasz hanem anyuka vagyok, de szilveszterkor ittam 1 pohár boroskólát, és bizony engem is meglökött :)
2015. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki. én sem vagyok az a nagy ivó, 23éves vagyok eddig ha 4x voltam berúgva, nah de akkor csúnyán néztem ki, nem érzem hol a határ és egyik percről a másikra átesek a jól érzem magam-ról a kidobom a taccsot és egész éjjel a wc-n leszek-re. nah ez ciki. tehát nem iszok.
2015. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az életkortól függ, hanem attól, hogy mennyire vagy hozzászokva!
2015. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem vagy hozzászokva!Ha napi szintű lenne a 3 dl pezsgő,akkor nem lenne ilyen gond.
2015. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!