Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e előnye, ha diagnosztizál...

Van e előnye, ha diagnosztizáltatom az aspergeremet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha lenne papírom róla akkor mondjuk toleránsabbak lenne a suli, vagy később a munkahelyek. Vagy talán még előnyöm is lenne, mert ugye bizonyos területen úgy ahogy jó vagyok, vagy hogy ugye az már alap, hogy a gondolkodás mód más és ezt "érdekesnek tartják" egyesek.

Nem tudják rólam mások, magam ismertem föl, de tudom, hogy furának tartanak és néha gyengének olyan dolgokban, amikben jó vagyok, csak emiatt valahogy nem megy, nem tudom kifejezni, hogy nem vagyok olyan béna és nem úgy állnak hozzám, de ha tudnák...

Nem tudom, hogy jobb lenne e vagy sem.

Egyáltalán számít valamit az a nyamvadt papír?

Kell tennie a sulinak valamit ezzel kapcsolatban, vagy bizonyos helyeken könnyebben kapok emiatt munkát?

Mire jó azontúl, hogy tudok róla?


17 L



2014. okt. 14. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyszer valamikor régen azt hittem a tanárok intelligensek és megértik, ha őszinte vagyok velük, hogy milyen eü problémája van. Epilepsziás volt, de szedte a gyógyszert ezért nem volt rohama. No meg is bántam, mert ettől kezdve hülye gyerekként kezelte a lányomat. Kénytelen voltam másik iskolába vinni, ahol elhallgattam az eü problémát
2014. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tanerőnek csak azt kell figyelembe venni, ha diszlexiás.
2014. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!