Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és valami...

14 éves vagyok, és valami fura dolog tortent velem Tegnap ish elkezdodott Az iskolaban az emeleten van az osztalytermem. Nem kell magasra fel menni megis nehezen ment. Bem tudjatok mi tortenhetett? Fulladas vagy valami?

Figyelt kérdés
A felenel egyszer csak nem kaptam annyi levegot mint ammennyit kellene...es ez minden szuetbe egyre rosszabb lett. Le kellett ulnom a lepcsore hogy pihenjek, es egy kis ido mulva tudtam ma tovabbmenni. Nem tudjatok h mi tortenhetett velem?? eddig semmi ilyen nem volt

2014. okt. 10. 20:03
 1/3 bakur12 ***** válasza:
Menj orvoshoz és ő megfog hallgatni. Ha van valami akkor kideriti. Az is lehet, hogy hirtelen most kezdtél növekedni és a szervezeted nincs szokva a növekedett oxigén igényhez, de egy kivizsgálás csak jót tehet.
2014. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,elmegyek! Koszonom!
2014. okt. 11. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, elképzelhető, hogy szív problémád van.
2015. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!