Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy 40 éves...

Mi lehet az oka, hogy 40 éves létemre szinte folyamatosan pattanások nőnek az arcomon?

Figyelt kérdés

40/nő vagyok, sosem voltam pattanásos típus. A ciklusom bizonyos időszakaiban mindig előjött egy-két dudor, de azok is hamar elmúltak. Most viszont, néhány hete/hónapja folyamatosan jönnek a pattanások az arcomon, elsősorban az államon, minden nap jön egy újabb. Nem változott az életmódom, az étrendem, mi sosem eszünk, olajban, zsírban tocsogó vagy túl fűszeres ételeket. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nem váltottam új kozmetikumra (kivéve, hogy épp a pattanásokra vettem spec. szert). Hiába kezelgetem tiniszerekkel, semmi nem használ.

Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi okozhatja, illetve, hogy mit tehetnék ellene?


2010. jan. 18. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem a változókor eredménye lehet
2010. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász!!
2010. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj bőrgyógyászhoz, ha semmi nem segít.
2010. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Márciusra kaptam időpontot :=) az sztk-s rendelésre... Azt hiszem, elmegyek inkább privát dokihoz.
2010. jan. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!