Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások kezelésére, módszer...

Santana_33 kérdése:

Pattanások kezelésére, módszerek tippek?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokféle módszert kipróbáltam már 19 éves leszek lassan, elég sok pattanásom van de nem ilyen rengeteg hogy sebes az egész arc vagy mit tudom én, hanem sok van de csak az arcomon, oldalt meg a homlokomon. Esetleg bevált módszereket tudnátok írni ami gyorsabban regenerálja a bőrt vagy elmúlik tőle? Biztos volt már ilyen kérdés de én nem találtam meg.

2014. szept. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Alksebor nevű kenőcsöt próbáltad már?
2014. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első körben bőrgyógyász aztán nőgyógyász.
2014. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobbnál jobb magán bőrgyógyászokhoz jártam de nem használt semmi csak az antibiotikumozás amit ugye hosszú távon nem lehet és amint abbahagytam 3 (!!!) nap alatt visszajöttek a pattanások aztán kiderült, hogy hormonális eredetű a problémám. Azért írom, hogy mindenképpen menj orvoshoz.
2014. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A krémet nem próbáltam még, de lehet kifogom köszönöm. Bőrgyógyásznál már voltam ő azt mondta, hogy 1-2 éven belül elmúlik de engem már most nagyon zavar, nőgyógyászhoz meg férfiként (fiúként) nem tanácsos elmenni.
2014. szept. 6. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy van valami olyan gyógyszer amit inni kell (gyógynövények vannak benne) patikában és drogéria üzletben is kapható. Valaki esetleg nem tudja a nevét?
2014. szept. 6. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Bátyám szintén 19, ő Akneroxid 50 mg/g gélt használ, nézz utána! :)
2014. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Én 18 évesen mentem el bőrgyógyászhoz, akkor elég brutál állapotú volt az arcom. A bőrgyógyász isotretinoint írt fel (előtte már minden lehetséges dolgot kipróbáltam, kozmetikus, szauna, arctisztítók) és szépen lassan kezdek eltűnni a pattanások. Most egy éve már, hogy nem szedem (mindjárt 20 leszek) és csak ha feszültebb vagyok akkor jön elő 1-2.


19/F

2014. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!