Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miben fog változni a hangom...

Miben fog változni a hangom orrmandula műtét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Énekléssel foglalkozom, rengeteg versenyre járok jeles eredményekkel.

Nem biztos hogy orrmandula gyulladásom van, csak felmerült ez is.

Az egyik orrlukam szinte mindig el van dugulva. Mikor egyik, mikor másik. Már nagyon régóta. Édesanyám mondta hogy mikor kicsike voltam, akkor nagyon nagy volt az orrmandulám, de végül nem került sor műtétre. Én nem érzem úgy hogy belenne dagadva, vagy hasonló. Előfordul néhai horkolás, de kinél nem? De ha mégis orrmandula gyulladásom van, és megműttetem változni fog a hangom? Ha igen, mekkora mértékben? Válaszokat előre is köszönöm!


19/F


2014. aug. 28. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ebből inkább orrsövényferdülésre gyanakodnék...
2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az maximálsian ki van zárva!
2014. aug. 28. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nővéremnek mikor kiműtötték, utána 1 hétig nem tudom már pontosan, orrhangja volt. De iagzából most meg már teljesen olyan mint volt, nem változott én legalábbis úgy veszem észre.
2014. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, tehát átmenetileg lett orrhangja. A hangja nem vékonyodott meg ilyesmi később?
2014. aug. 28. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, utána teljesen normális lett.:)
2014. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!