Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrmandula mutet? Mit csinalna...

Orrmandula mutet? Mit csinalnak pontosan? Lehet altatast kerni? Tapasztalatol?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ki kell venni az orrmandulamat merz nagyon sokszor faj...de felek a mutettol. Minden erdekel ezzel kapcsolatban.

15/L



2014. aug. 14. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet altatást kérni. Nem vészes a műtét. Kicsit érzékeny lesz a helye 1-2 napig, de elviselhető. Általában már aznap hazaengednek. Esetleg megfigyelés céljából még egy napot bent tartanak.
2014. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is pár hónapja vették ki az orrmandulámat... nagyon paráztam, hiszen előtte még nem műtöttek. De tényleg semmi extra, arra sem emlékszem, hogy hogy altattak el ( persze azon kívül mindenre emlékszem ) utána még kába voltam, de a műtét után ne fújd az orrod! Főleg ne erősen... Ja. Még az, hogy ugye műtét alatt ledugnak egy csövet a torkodon ( mivel alszol, nem érzed nyugi:D ) és utána (legalább is nekem) nagyon fájt a torkom.. ennyi a hátrány, de azóta sokkal jobb lett minden az orrommal.
2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!