Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek ennyi idősen gyenge a szíve? O. o

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, mostanában gyakran szúr a szívem, fáj a mellkasom, és zsibbad a bal karom. Valószínűleg a gerincferdülésem miatt vannak a fájdalmak a szüleim szerint.

Azonban bátyámnak volt egy iskolatársa, aki 17 éves volt, nem tudott róla, hogy bármi baja is lenne és egy nap tesi óra közepén összeesett és meghalt. Kiderült, hogy olyan gyenge volt a szíve, hogy azt csodálták, hogy még élt.

Nekem lehet ilyen problémám? :O

(nem iszok alkoholt, nem cigizek, energiaitalt és társaikat sem fogyasztok, normális testalkatom van, sportolok, egészségesen táplálkozok)


2014. aug. 20. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!:) nem hiszem, hogy a szívemmel lenne a probléma, de a megnyugvás érdekében elmegyek dokihoz.
2014. aug. 21. 00:41
 12/12 A kérdező kommentje:
Voltam ma, beutalt kardiológiára, magas a vérnyomásom és a pulzusom. :( Illetve nyugtató teát kaptam...
2014. aug. 21. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!