Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor fogok még nőni, ha...

Akkor fogok még nőni, ha tiszta szőr vagyok már 12 éves korom óta?

Figyelt kérdés
Azért zavar,mert nagyon alacsony vagyok.17 éves vagyok,és fiú.:D

2014. aug. 13. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőrösödésért a tesztoszteron a felelős, ez nem egyenlő a növekedési hormonnal, tehát hiába vagy szőrös 12 éves korod ótal, attól függetlenül még nőhetsz, hisz ez a növekedési hormonoktól függ. Az öcsém sokat nőtt azóta, most 21, kb. egy fejjel lett magasabb, meg vállasabb is, mint 17 éves korában, nyilván. Az orvostudomány szerint a fiúk 25 éves korukig nőnek, szóval nyugi! :)

((Ha sokat súlyzózol, testépítesz, az is befolyásolja a növést. Aki fiatalon túlzásba viszi, azoknak a kötött izmok miatt nem tud rendesen megnőni a csontjuk - nem tudom, csinálsz-e ilyesmit, de ezzel csak finoman. ;) ))

2014. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. aug. 13. 22:31
 3/3 buborékosvíz válasza:
Én tizenkét eves vagyok, és én is szőrös vagyok. Ráadásul alacsony, és lány. Szerintem smmi különös nincs abban ha szőrös vagy, ez normális. Az, hogy alacsony vagy, normális lehet, biztos kisnövésű vagy. Én is ilyen vagyok, de nem érdekel. Az, hogy 17 éves vagy, szerintem nem akadályoz abban, hogy nőjj még!
2014. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!