Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb.11,12 éves korom óta...

Kb.11,12 éves korom óta erősen nő a szőr a lábujjaimon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok.. eleinte gyantáztam,vagy epiláltam...de hamarosan bújuk kifele,és akkor jól bepirosodik,h még feltűnőbb legyen.:S Évek óta emiatt nyáron se hordok papucsot... most kb fél éve hozzá se nyúltam,nem akarom h erősödjön. Mit csináljak?? szőkítés megoldás lehet?? végleges szőrtelenitésre nincs pénzem ..

van aki még ilyen gondokkal küszködik??:( mondjuk nekem az ujjaimon is nő,dee azzal elbírok... hmm..segítsetek!:S


2009. márc. 1. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát epiláláson és gyantázáson kívül pedig nem igen van más módszer:(
2009. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en is a gyantazast ajanlom!!

ha pedig utanna piros lesz a borod biztos azert van mert erzekeny boru vagy.. hasznalj epilalas utanni kremet az segit!!

es tobbszori gyantazas soran elritkulnak a szorszalak.. tehat ha tobbszor epilalod lehet odafogsz jutni hogy mar szor se fog noni rajtuk !!!

2009. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Ismerős a helyzet :))

Én:

1 úgy hagyom ...

2 borotválom, de azt gyakran kell, viszont ha jó borotvával csinálod és bőven raksz rá habot vagy gélt akkor tökéletesen sima lesz.

3 epilálom, kicsit fáj de utána egy ideig nem kell bajlódni vele

4 kiszedem csipesszel. Néha beszakad és az csúnya, de különben elmegy.


Szerintem marad a borotva vagy az epilálás. Ha nem sok akkor csipesz. De belegondolva nekem egy nap is kevés lenne ha csipesszel akarnám. Lehet ki kéne próbálni szőrtelenítő krémet, nem tudom :)


A kezem nekem is üt rendesen XD mármint szőrös, nem kicsit :D nekem még a kézfejem is szóval én azt kihagyom, mert akkor az egészet le kellene szednem és nekem csak erősödött eddig.


Szerintem annyira feltűnő nem lehet, nyugodtan felvehetnél papucsot :)

Lakkozd ki a körmeidet szépen, valami jó színnel, hogy arra terelődjön a hangsúly. Illetve gyakran krémezd az egész lábad. Akkor szép sima lesz a bőr és lehet be sem gyullad annyira és szebb lesz a lábad. Nekem bevált.


Ja és én mindig este krémezem a lábam, fürdés után. Ha nincs nagyon meleg még pamutzoknit is veszek rá és úgy nagyon szép lesz a bőröd.

Nyáron mondjuk reggel lemosom, mert csúnya ha sok helyen krémes marad :D de ha gyakran kened akkor úgy is szép lesz már.

2009. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2009. márc. 1. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös a lábfejem és minden lábujjam.Én nyáron le szoktam borotválni,de ilyenkor hozzá sem nyúlok.
2009. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ollóval levágom rövidre.nem is lehet látni:)))
2009. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül milyen megoldást találtál rá? Ennyi év után érdekes visszaolvasni :)
jan. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!