Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtétkor mennyit kell...

Mandulaműtétkor mennyit kell inni? A lent írtak normális jelenségnem számítanak?

Figyelt kérdés
A nyàlat bírom lenyelni ezért kicsurgatom a számból, iszonyúan fáj, nyeléskor szó szerint rosszul vagyok ezért nem nagyon ittam... ag idő segíghet rajta vagy csak a sok ivàd? Baloldalt amugy be van nagyon dagadva...
2014. aug. 7. 21:16
 1/2 anonim válasza:

Először is, mikor műtöttek?

A mandula műtét után normális h nagyon fáj a nyelés az ivás és minden, nekem a Cataflam-V 50mg tabletta segített sokat. A nővérek is azt adták 5-6 óránként. Inni viszont muszáj, MUSZÁJ!!! 4 liter naponta!! A sebnek kell a folyadék, hogy tisztuljon és hogy nedves maradjon, mert ha kiszárad akkor felszakadhat és bevérzik. Sajnos azt nem tudom bal oldalt miért van bedagadva:/

Jobbulást!! :)

2014. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! aznap Sajnos annyira rosszul voltam hogy majdnem hánytam fél kortytól is az elején rendesen ájulásérzésem volt a fájdalomtól. Pedig algopirint is nyomtak belém vénásan (rengetegszer volt csúnya gyulladt gennyes a mandulám de a fájdalom ennek a közében sem volt. Sajna nem tudtam meginni csak max. Egy litert aznap.másnap már rosszullét ide vagy oda nyeltem a vizet teát, de megszólalni csak ma, harmadbapon sikerült. A baloldalam még mindig dagadt és a fülem is be van dugulva, meg cuppog. Viszont ittam vagy öt litert, ès ettem mindenfélét :)
2014. aug. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!