Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire erős az apranax?

Tényleg ennyire erős az apranax?

Figyelt kérdés

Mert anyám mindig azt vesz be ha nagyon erős fejfájása van de nekem azt mondta, hogy nekem még nem szabad (16 éves vagyok)

Ennyire erős vagy miért?



2014. jún. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért mert vényköteles.
2014. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszú, azaz 12 órás hatás biztosított, elég erős az ibuprofen és társaihoz képest. Fogfájástól kezdve a menstruációs fájdalmakon át szinte a legtöbb fájdalmat nagyon gyorsan és tartósan csillapítja.

Nekem is ez vált be a legjobban eddig. Mellesleg, nyugodtan beveheted Te is, ha annyira erős fájdalmad van, persze az elején érdemes kísérletezni a gyengébbekkel, hátha valamelyik szintén tudja ugyanazt a hatást biztosítani, akkor felesleges egyből az egyik legerősebbhez nyúlni.

Jobbulást! :)

2014. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a részletes választ, de ugye nem okozhat gondot?:)
2014. jún. 28. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Nem lesz bajod tőle. Mellesleg milyen problémára szeretnéd alkalmazni? Vagy csak általánosságban voltál kíváncsi?
2014. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!