Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerinc csigolya fájdalom,...

Gerinc csigolya fájdalom, lehet, hogy sérv vagy csak kopás?

Figyelt kérdés

Állandósult gerinc csigolya fájdalmnat érzékelek már több hónapja ami állandóan fáj

Olyan jellegű a fájdalon mintha egy erős húzódás vagy fájdalmas nyomás lenne egy ponton csigolya mentén

Biztosan nem húzódás egyébként mert már minden húzódást meggyógyitottam magamnak, ez pedig nem múlik bármit is csinálok

Lehetséges a sérv megléte vagy csak porckopás lehet?



#gerincsérv #pockopás
2014. jún. 14. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy az ortopédusok fel lesznek szerelve telediagnosztikai műszerekkel. Esetleg ha megvárod, a neten keresztül kivizsgálnak. De ha sürgős, menj el hozzájuk.
2014. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem bocsánat de sajnos 2550 ig nem tudok várni, addig meg úgysem tudják megállapitani a gerincsérv fennállását egy webkamerán keresztül szerintem :D
2014. jún. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!