Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múlik el a menstruációm!...

Nem múlik el a menstruációm! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lefeküdtem a barátommal és kilyukadt az óvszer másnap vettem be esemény utáni tablettát és rá egy hétre megjött. Ez már 11 nap és meg mindig megvan mi ennek az oka és hogyan lehet rajta segíteni?
2014. jún. 11. 09:35
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Az oka az, hogy keményen belenyúltál a hormonműködésedbe, ha nem rendeződik 1-2 napon belül, akkor nőgyógyász.
2014. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne kezelni?
2014. jún. 11. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Áll.lag van valamilyen tabletta rá
2014. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez volt az első ilyen alkalom (mikor elhúzódott

a menzesz)?

2014. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a tabletta neve, amit bevettél?
2014. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna elmúlni, mindenképp el kéne menned nőgyógyihoz - de lehet el fog múlni magától
2014. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem húzódott el 2 héttel hamarabb jött meg nem tudom most pontosan a nevet de valami soft volt piros dobozba. Először normálisan megjött és egyre kevesebb volt majd elmentem strandra és másnap nagyon erősen kezdtem vérezni ez kb. a 8.nap volt.
2014. jún. 11. 10:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Létszives irjatok minnél többen mert nagyon kétségbe vagyok esve és szeretném tudni mi van velem!
2014. jún. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!