Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz valami bajom, attol, ha...

Lesz valami bajom, attol, ha tampont teszek be, de nem jon meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Eskuvore megyek, de a biztonsag kedveert gondoltam mig a templomba megyek, meg a vacsoran hasznalok tampont, nehogy varatlanul megjojjon. Hogyan csinaljam a dolgokat, milyen gyakran nezzem, hogy megjott-e?
2013. aug. 4. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem egészséges, mert felszívja a nedvességet, és nehezen jön ki, meg be is gyulladhatsz odabent emiatt. tegyél be tisztasági betétet, és tartsd a kis táskádban a tampont
2013. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez alatt a rövid idő alatt nem. Sokszor,sokáig viszont nem célszerű,mert kiszárítja a hüvelyt,ami így könnyebben sérül,fertőződik.
2013. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bajod nem hiszem, hogy lesz tőle, max nehezen bírod kivenni. Az szerintem gázos ha fél óránként nézegeted(tapasztalat), ráérsz egy vagy másfél óránként nézegetni ha csak nem érzel vmit. Szerintem ha nem szokott nagyon sok lenni egy tisztasági betét jobb választás lenne.

20/L

2013. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. És felesleges nézegetned. Ha bent van és megjön minimum 3-4 órát ki fog bírni,gondolom,h nem úgy szokott megjönni,h elönt a vér,hanem fokozatosan. Ha odateszel egy tisztasági betétet is,akkor még azt is időben észreveszed,ha esetleg átázik.
2013. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de tanga lesz rajtam, es nem szeretnek mindig azon parazni, hogy vajon megjott-e
2013. aug. 4. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Felsértheted a hüvelyed nyálkahártyáját és az apró sérüléseken keresztül jutnak be a kórokozók a szervezetedbe.
2013. aug. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer előfordul, szerintem nem lesz tragédia. Viszont elég kellemetlen lesz kivenned üresen a tampont, végig fogod sérteni a hüvely falát. Néhány napig fennáll a veszélye, hogy a nyálkahártyasérülés miatt fogékonyabb leszel a fertőzésekre.
2013. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!