Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a lábam? Visszér?...

Miért fáj a lábam? Visszér? Megerőltetés?

Figyelt kérdés

Visszeres a lábam, annyiban jelentkezik hogy a nagyobb erek tapinthatók, kidudorodottak, egy ér van a jobb lábamon ami csónyán kacskaringós, de egyébként nem veszi észre ember ha akár rövidgatyában is vagyok. Eddig teljesen fájdalommentes volt, volt már betervezve műtét, de meggondoltam magam, mondván hogy majd később, még nem kell.

Elkezdtem futni, 4 alkalommal mentem el eddig kb 20-25 perc volt némi séta közbeiktatva, és 2 napja elkezdett fájni a lábam, leginkáb a hajlatban. Nem pirosodott be, nem "nehéz" mint ahogy tünetként sok helyen irják, egyszerűen csak fáj, belül. Éjszaka is nyújtom behúzom elég gyakran, hogy kellemesebb legyen, de nem igazán tudok vele mit kezdeni.

Ez azért lehet, mert visszerek elkezdtek fájni (bár a hajlatban ennek semmilyen tünete nincs, de gondolom onnan jönnek az erek) a futás miatt, vagy szimplán csak nem vagyok hozzászokva (mert 2-3 éve nem igazán sportolok semmit ami kimerítene), és most az intenzív megerőltetés miatt kezdődtek, és majd elmúlik? Szerintetek?



2014. jún. 5. 13:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!