Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leküzdeni?

Hogyan lehetne leküzdeni?

Figyelt kérdés
Újabban éhség rohamaim vannak. A normal étkezéseken kívül szinte folyamatosan tömök magamba valamit, ráadásul nagy mennyiségben. A mai nap eddig ettem 4db gombas meleg szendvicset, ket tányér ragulevest, egy nagy szelet rizs tortat csokiontettel, ket sajtos szendvicset, fel doboz koktél paradicsomot es egy minimbrowniet. Folyamatos éhségérzetem van, nem érzem ugy, hogy jol laknék. Sokat hiztam - mérlegre nem merek raallni, de a ruháim kicsik, az arcom puffadt. Hogy tudnek ezen változtatni?
2014. máj. 26. 10:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja, ha ilyen könnyű lenne.... Mikor szabályosan remegek egy szelet sutiert.... Azert igyekezni fogok. Koszi megegyszer.
2014. máj. 26. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:

A drogosok és az alkoholisták is remegnek.


Kemény a leszokás, a cukor és a keményítő is függőséget okoz.


Tudom én hogy ezek emberpróbáló, nehéz dolgok.. attól még, hogy nem írom tisztellek is titeket ha sikeresen változtattok.

2014. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. máj. 26. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!