Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta az eszemet tudom, (...

Mióta az eszemet tudom, ( vagy legalább kb 6éve (17vagyok) ) a bal herémen kitüremkedések, vagy csomók vagy mik vannak. Úgy voltam vele hogy ha eddig nem volt baj vele akkor nem is lesz, meg semmi tünet se volt. Érdemes elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Párszor nekem is átfutott az agyamon, de soha se volt elég erőm szólni bárkinek is.

Legjobb barátomnak már majdnem, de szüleimnek nem. Bennük sajnos más téren csalódtam már (de az hosszú és más történet.)


lehet hogy erőt veszek majd magamon és legalább a legjobb barátomnak szólok.


Szerintetek mi lehet?


2014. ápr. 22. 22:38
 1/1 anonim válasza:
Szerintem elkéne menned !!! Lehet hogy here rákod van és bár igaz hogy az esetek 95% ban nincsen belöle nagyon nagy baj mégis mennyél el szerintem megnézetni nehogy mégis valami nagy bajod legyen belöle !!
2014. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!