Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a szívem?

Miért csinálja ezt a szívem?

Figyelt kérdés
Amikor hirtelen mozdulatot teszek,nagyon elkezd dobogni,nehezen kapok levegőt, és nyom a fejem.Ma vásárlás közben elejtettem a pénztárcám,egy gyors mozdulattal lehajoltam érte,és az előbb leírtat éreztem.Le kellett ülnöm,nagy levegőket vettem, majd pár perc múlva jobb lett.
2009. dec. 20. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és ez több éve így van.
2009. dec. 20. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a stressztől van, szívritmuszavar is lehet.Menny el kardiológushoz, v szakemberhez.Am a hülye, az LY(ez annak szól, aki írta a választ).
2009. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ebbol nagy baj lehet ha nem kezelteted.A sziv akkor ver gyorsabban ha tul van terhelve.
2009. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!