Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem egyforma a két oldalon a...

Nem egyforma a két oldalon a bordám. Ez mitől lehet? Normális ez?

Figyelt kérdés
A jobb oldalon jobban "kiáll". Ha hanyatt fekszem akkor látszik, illetve ha simán lenézek a mellkasomra akkor is. Nagyon zavar.

2014. márc. 20. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Iskolaorvosi vizsgálaton erre eddig nem derült fény?

Gerincferdülés lehet talán. Érdemes lenne elmenni ortopédiára és ott kiderül, hogy pontosan mitől van.

2014. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, iskolaorvosi vizsgálaton utoljára gimibe voltam, akkor nem mondtak ilyet.
2014. márc. 20. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában gyerekkorban vagy serdülőkorban alakul ki ilyen, a rossz tartás miatt. De neked lehet, hogy később alakult ki, vagy annyira nem feltűnő és nem foglalkoztak vele.

Akkor szerintem menj el ortopédiára és megtudod, hogy pontosan mi ez. Ott biztosan javasolnak is majd gyógytornát és úszást, amivel javítani lehet.

2014. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!