Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az oppen ofice, hogy kell be...

Az oppen ofice, hogy kell be állítani, hogy egy oldalon négy egyforma szöveg legyen?

Figyelt kérdés
Mint egy meghívó,vagy egy szórólap készítése de egy lapon.És azt utána szét vagdosni.
2011. júl. 25. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Nyomtatásnál / Tulajdonság lapon beállítod hogy 4 lapot nyomjon 1 lapra.

Persze ehhez léteznie kell a 4 db lapnak!!!


Ha hasznos a válasz ne felejtsd értékelni a kezecskén...

2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy a legjobb, ahogy első mondja.


Tehát 4x lemásolod magadnak az oldalt, lesz 4 darab A/4-es oldalad egymás után, és kinyomtatod úgy, hogy 4 lapot 1-re.

Viszont ehhez szerintem a nyomtatódnak is támogatni kell ezt a nyomtatást, de ez én nyomtatóm is elég régi, és mégis tudja kezelni. Szerintem a tiéd is tudni fogja.


További módszerek lehetnek:

pl. ha csak szöveg van a meghívón: 2 oszlopos hasábot csinálsz, és mindegyik hasábban bemásolod mégegyszer a szöveget. Így meglesz a 2x2-es elosztás.


vagy rajzolsz egy szövegdobozt, ami kb. a lap negyedét teszi ki, a szövegdobozba elkészíted a meghívódat, majd szövegdobozostól együtt lemásolod még 3x.


De mindegyik módszer bonyolultabb, mint a legelső.

2011. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!