Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy gyakrabban...

Mit tegyek hogy gyakrabban tudjak kakilni?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok és heti 2-3szor sikerül, nem szeretnék semmilyen gyógyszert szedni, rendszeresen eszek gyümölcsöz zöldséget, tudok tenni még valami mást ?
2014. febr. 26. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kávé.

Én szinte kizárólag erre használom... :D

2014. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vacsora joghurt vagy kefír, amibe 1-2 kanál korpa van keverve.
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De te lány vagy, ne akarj ilyet csinálni. Brr, ne írd oda, hogy lány, mert megtévesztő.
2014. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több mozgás. Főleg a széklet előtt, guggolások, törzsdöntögetés, hajolgatás. Segíteni fog. Vagy egy cigaretta..
2014. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tej meg savanyúuborka legjobb akár naponta többször is. (Nem csak , hogy szarni de fosni is fogsz tudni.)
2014. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Rajtam a tej termékek gyorsítanak.
2014. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a lenmag segít. Anélkül én kb heti egyszer megyek wc-re. Tejbe teszek pár evőkanállal, és szinte minden nap megyek ha eszem rendszeresen.
2014. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több magas rosttartalmú kaját és főzeléket egyél, igyál sok folyadékot, és mozogj sokat.
2014. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!