Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg minden nap kéne kakilni?

Tényleg minden nap kéne kakilni?

Figyelt kérdés

A barátom azt állítja, hogy ő mindennap elvégzi a nagy dolgát, én viszont néha csak 2-3 naponta.

Mi az egészséges?


2013. dec. 29. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagcsere, es ember fuggo, naponta allitolag 3 a max ami egeszsegesnek szamit. De ha neked mindig ennyi volt, akkor neked ennyi. Akkor kell felfigyelni ha megvaltozik a rendszered!.
2013. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindég így volt... sosem volt túl sűrű... mondjuk vannak napok amikor szinte nem is eszek szilárdat.
2013. dec. 29. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert ezt igy olvasva eleg bizarr.... Hogy nem lehet enni szilardat?! Meg miert?!Lehet az etkezesi szokasaidon kene valtoztatnod.... es maris jonne a kaksi!.....
2013. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vannak napok amikor csak levest eszek, tészta, zöldség nélkül, és mellé meg sokat iszok. Így szoktam meg, nincs mindennap igényem szilárd táplálékra.
2013. dec. 29. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Fura, de a te gyomrod.... Meghalnek ha egesz nap ennyit ennek. 172, Es 56 kg vagyok, szal nem balna, es sportolok is. De igy mar ertheto,ne is vard h gyakrabban kaksiznod kelljen...
2013. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Radvanszki Mark válasza:
62%
Nos... En azt javaslom neked hogy probalj meg kicsit tobbet enni, es tobbet kakilni, mert ha csak 2-3 naponta jon ossze a dolog az... nem mondom hogy nagyon egeszsgtelen meg hogy ritka dolog, de azert jobb lenne surjebben... Esetleg probalj meg naponta bezarkozni 1x egy 10-15 percre a furdo szobaba, es az ujjaid es a kormod segitsegevel nyulj fel es kapard ki, lehet csak eltorlaszolodott ott valami ;) xDD
2013. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fuj ember :D xD
2013. dec. 29. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Én van, hogy 1 hónapig nem sz@rok!

Újszülöttként bélcsavarodás miatt műtöttek, azóta csigalassú az anyagcserém....

2013. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Naponta a normális. És enni is kell rendesen. A többletkaját meg lemozogni. Hidd el, beáll az rendesen, óramű pontossággal..
2013. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én, az itt válaszadókkal ellentétben tanultam belgyógyászatot. Napi 3-tól kezdve a 2-3 naponkénti ürítésig normális.


Nyugi, semmi baj nincs veled!

2013. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!