Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn megyek vérvételre és...

Hétfőn megyek vérvételre és nagyon félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy csak egy szúnyogcsípés, de biztos vagyok benne hogy azért annál rosszabb. Én a tudattól is félek, hogy egy tűt beleszúrnak az erembe. Tudom hogy majd lefog három nővér, én meg bőgni fogok. Ezt akarom elkerülni mivel már 11 éves vagyok.

2014. jan. 11. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen veszik le a vért, akkor észre sem fogod venni. Csak ne nézz oda, gondolj valami másra.
2014. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Èn pont ìgy voltam mint te mikor előszőr közölte a hàziorvos,hogy vérvételre kell mennem.Kicsivel voltam idősebb mint te.Mikor haza értem bőgtem mint egy taknyos gyerek,hogy mi lesz most?Belém fogjàk szùrni a tűt kiveszik a vérem!Rettegtem!Màsnap vèrvétel...Mondtam a nővérnek,hpgy még soha nem voltam!Megnyugtatott,hogy ne aggòdjak vigyâzni fog.Szem becsuk,fog összeszorìt és làm tènyleg alig èreztem valamit! :) De ezt csak akkòr tudod meg ha ottt leszel!Hiába mondjuk akàr szâzan is,hogy nem vèszes!Vigyèl magaddal vizet ès cspkit!Vèrvétel utàn egyél-igyâl és ücsörögj egy kicsit.Nem lenne hàtràny ha valai veled menne akitől kapsz egy kis bàtorítàst! Gondolok majd ràd hètfőn! ;)
2014. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
2. Vagyok!Bocsi a hibàkèrt!Az èrintős telefon àtka... :D
2014. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon citromfűteátok, akkor igyál holnap napközben és este is. Lehet kapni bármilyen közértben. Remélem 11 évesen nem kell lefognia senkinek, mert hiába félsz ennyire ez nem fájdalmas és nagyon rövid művelet. Ráadásul már egy teljesen új technikával veszik a vért, nem úgy mint régen. A tű is nagyon vékony és vákum van a fecskendőben.
2014. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 12. 08:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Megvolt a vérvétel és iszonyatosan fájt. Vagyis inkább csípett. Háromszor szúrtak meg mert alig jött vér. Most tiszta kék és lila a karom és alig tudom mozgatni. Remek. Egy újabb csodás emlék :(
2014. jan. 13. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
A kettes vàlaszolò vagyok.Sajnàlom,hogy ilyen rossz élmény lett de valòban van aki ügyesen veszi le!Egyszer biztos talàlkozol egy ilyennel! :)
2014. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké :) köszi
2014. jan. 21. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.Tőlem 44-szer vettek vért tavaly fél év alatt,mert súlyos beteg vagyok és kiskoromban is 4-szer műtöttek és tavaly is.Ki tudja,hányszor kell még.Nagyon sok megrázó dolgot éltem át,talán el sem tudod képzelni.Ez az egyik oka,hogy ennyire beteg lettem.Baj van a szívemmel,a vérnyomásommal,a szememmel (műtötték is),a gerincemmel,stb.

Írtam privit.

2014. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!