Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végtagfájdalom? Mitől lehet?...

Végtagfájdalom? Mitől lehet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött, hogy kaptam egy jó kis ételmérgezést.Hányás, hasmenés, láz... Nem is ettem vagy másfél napig semmit(inkább nem tudtam) meg eléggé ki is voltam száradva, sajnos keveset is ittam. De ezek már elmúltak, helyette kezdődött először jobb vállamban egy fájdalom, majd átment a másik vállamba is. Másnapra ez enyhült, akkor meg éreztem a két térdemnél fájdalmat, pontosabban nem is fájdalmat, hanem pl. mintha egy nehéz téglát megkötnénk egy kötéllel és a kötél végét rákötnénk a térdem fölötti részre... Ilyen húzó érzés inkább... Most ugyanezt érzem, a könyökömnél. Mitől lehet ez? Lehet, csak kicsit legyengültem? Vagy mi ez? Elég fura, még nem éreztem ilyet soha. 20éves vagyok.
2013. dec. 31. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg az ételmérgezés tényét, vagy saját családi diagnózis volt? Ugyanis lehet, hogy vírusos megbetegedés induló tünete volt és most az izületekben jelentkezik a kór.
2013. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!