Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az 5 éves beteg keresztfiam...

Ha az 5 éves beteg keresztfiamra vigyázok és most derült ki h h1n1-es, maszkban vagyok vele mennyi az esélye, h én is elkapom? Sajnos nem tud rá más vigyázni. és azért félek tőle mert babát szeretnék ja és nem vagyok beoltva ellene

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is elkaptam állitólag ezt a h1n1 et, ami szerintem is csak szimpla influenza, tény hogy nagyon szarul vagyok 39 fokos lázas meg alig birok élni, de már ez a 7dik napja hogy beteg vagyok, ma már jobban vagyok, szerintem nem kell parázni csak odakell figyelned, kézmosás , szellőztetés ahogyan ezt már tanácsolták neked itt előttem. jah és én sem vagyok korházban!!! azt mondták helyrejövök otthon is
2009. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nagynéném 3 hónapos terhes, minden bizonnyal influenzás, masszív láz, szóval minden tünet. maga az influenza nem káros a magzatra, a lázat kell 38fok alá vinni. ha nem megy hűtőfürdővel, akkor aspirin, algopiryn nyugodtan bevehető. 2 nap alatt jobban lett, a babának semmi baja. ha meg nem vagy még terhes, akkor főleg semmi baj se lehet, legalább védett leszel, ennél jobb módszer sincs. a mindennapi élet során, közlekedés, bolt akármi ugyanakkora esélyed van elkapni.
2009. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem influenzás volt amikor az első gyerekünkkel terhes voltam. Igaz nem h1n1 volt, de szerintem mindegy is, de a lényeg, hogy nem kaptam el. Pedig egy szobában aludtunk, igaz sokat szellőztettem. Én is úgy tudom, hogy nem veszélyes a magzatra maga az influenza, csak a tartós magas láz.
2009. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!