Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg v lázas?

Hogyan legyek beteg v lázas?

Figyelt kérdés
Toom h hülye kérdés meg minden csak a suliban ezen a héten kemény felelések lesznek és nem készültem fel eléggé. Próbáltam a krétát meg a sós langyos vizet de nem igazán váltak be. Próbáltam még a hajmosást és kint állást az udvaron. De semmi bajom. Örülnék néhány tanácsnak! Előre is köxi!
2009. nov. 23. 15:56
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
FÚ EZ A SÓS KÁVÉ DE SZAR!
2009. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szarnak nagyon az... de nekem bevált..
2010. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én egyszer KUTYATEJET "ittam" fostam nagyon.. Kíváncsi voltam az ízére. Csak törj meg egy szobavirágnak a levelét és a fehér lötty ami kjön nyald meg. xD
2010. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Bolingfej válasza:
Nekem ez bevált,és a doki kiírt egy hétre:P :Ha nem digitális lázmérőd van,akkor beválik;fogd meg a lázmérőt úgy,hogy a fém része a kezed belsejébe legyen de mind a két kezedbe tehát mintha dörzsölnéd.ha beteszed a két kezedbe kezd ell gyorsan dörzsölni!én így 39 es lázra dörzsöltem.
2011. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ülj fél vagy egy egész napot a számítógép előtt.Sem esetre

se kelj fel a gép elől.Hatások:Láz vagy fejfájás esetleg mindkettő.

2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szia!Nos nem kell betegnek lenned ahhoz hogy elhidjek hogy az vagy! Ha a szüleid mérik a lázad mert elszinézkeded hogy beteg vagy a lázmérőt dozsold a nadrágodba (a veget) garantaltan felmegy a “lazad” a masik ha olyan van hogy a fejedhez odakell nyomni akkor meg melegvizzel vizezd be a fejed ! Nekem beváltak !
2018. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!