Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg v lázas?

Hogyan legyek beteg v lázas?

Figyelt kérdés
Toom h hülye kérdés meg minden csak a suliban ezen a héten kemény felelések lesznek és nem készültem fel eléggé. Próbáltam a krétát meg a sós langyos vizet de nem igazán váltak be. Próbáltam még a hajmosást és kint állást az udvaron. De semmi bajom. Örülnék néhány tanácsnak! Előre is köxi!
2009. nov. 23. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A felelést úgyse úszod meg. Utána meg még rosszabb lesz a számonkérés. Nem ér annyit az egész! Amúgy ha a héten nem mész suliba,akkor jövőhétre készülni fogsz? Nem hinném...tehát tök mindegy mikor kapsz karót. :)
2009. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nyelj jégkockákat!! Egy csomót!! Addig amig meg nem fájdul a torkod! ha meg kapsz egy mandulagyulladást, valószínűleg lázas is leszel!! Egyik barátnőm is így lett beteg! vagy kérj meg egy influenzás, vagy köhögő embert, hogy leheljen, köhögjön, köpködjön rád!! Ez be fog válni! Igyál jéghideg vizet!! Ettől is megfájdul a torkod, és akkor orvoshoz küldenek! Vagy esetleg egyél annyi kaját és édességet, és ugy elrontod vele a gyomrod, hogy 2 hétig mozdulni sem tudsz majd!
2009. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nyald meg a buszon a vasat...ahol minden ember megfogja a kezével:D Komolyan.Vagy pedig edd tele magad valami kajával...Egyél tejet és szilvát:D Ülj bele hideg vízbe.
2009. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igazából tanulnék csak pont elfelejtettem...Elég lenne két nap az egészre csak anyámék szerint nem muszáj mennem el is mehetek orvoshoz de pár nap múlva meg leüvölt h mé nem mentem :P Ma már kétszer ittam sós langyos cuccokat de semmit nem hat és a kréta se....
2009. nov. 23. 17:11
 15/26 anonim ***** válasza:
Sós kávét próbáltad már?:D
2009. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
17:02-től kész vagyok:)))) Vizualizáltam,ahogy nyalja a buszon az összes vasat..,cseppet sem néznék ufónak:XD
2009. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
de ha nem most felelsz, akkor pár nap múlva. és akkor később kapsz karót. van ennek értelme??? ha minden áron lógni akarsz színészkedj egy sort, influenza szezon van, senki nem fog meglepődni.. vagy vegyél egy Ferenc József ásványvizet, 1-2nap fosás garantálva.
2009. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy lehetsz beteg!

1. Igyál sós kávét /bevált/

Nekem elrontotta a gyomromat és hányingerem lett meg hasmenésem, több napon át. Kis kávéscsészébe tettem 10 kávéskanál sót... Hát az biztos hogy irto borzasztó, és nem csinálom meg még1x mert az az íz.... :SS

2. Simán odamész a dokihoz és mondod neki hogy hasmenésed van napok óta.

2009. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köxxi mert a sós langyos vizet már próbáltam de az nem hatott talán majd a kávé igen! Köxi!
2009. nov. 24. 12:19
 20/26 A kérdező kommentje:
Bár már két napot voltam suliban de csak a holnap meg a szerda lesz naon durva szal addig meg kell betegednem....
2009. nov. 24. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!