Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg v lázas?

Hogyan legyek beteg v lázas?

Figyelt kérdés
Toom h hülye kérdés meg minden csak a suliban ezen a héten kemény felelések lesznek és nem készültem fel eléggé. Próbáltam a krétát meg a sós langyos vizet de nem igazán váltak be. Próbáltam még a hajmosást és kint állást az udvaron. De semmi bajom. Örülnék néhány tanácsnak! Előre is köxi!
2009. nov. 23. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Keress egy influenzás beteget, és kérd meg hogy köhögjön,hapcizzon rád :D
2009. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ne legyél lázas inkább. Főleg ne állj ki a hidegbe vizesen, mert esetleg kapsz egy jó kis tüdőgyulladást, ami után lehet hogy visszasírnád a rossz feleletet. NE KOCKÁZTASD az egészségedet az iskolai hülyeségek miatt, soha. Nem ér annyit az egész sz*r, ahogy egy egyetemi oktatóm mondta volt egy begörcsölt lánynak az évfolyamon...
2009. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
38%
Nyald a földet hát ha lenyalsz egy két bacit és a takarítással se kell majd foglalatoskodnod!xD
2009. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

Csak menj el orvoshoz és mond hogy fáj a fejed. majd küldözget ideoda de ez van. Vagy mond hogy megy a hasad.

De ne betegítsd magad meg igazából.

2009. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
76%

én most beteg vagyok. gyere megoldjuk.. xD

jáccd meg h sz*rulvagy.. simaügy

2009. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Képzeld be magadnak hogy lázas vagy, bevállik csak erősen koncentrálj és ha nem vállik be kávéba sok só az kiüt De nálad lehet más lesz az eredmény

hajrá

2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell igazából megbetegítened magad, menj el az orvoshoz, és mondd neki, h hasmenésed van, azt elvileg nem tudja ellenőrizni, akkor elvileg kiír úgy kb. egy hétre.Nálam már 1000 szer bevált ez a módszer.:DDD
2009. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Úgyis be kell pótolnod a feleléseket meg a dolgozatokat.

Amúgy cseréljünk, jó? Én itthon vagyok betegen, pedig szívesen mennék dolgozni.

2009. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Orvoshoz kell menni(ha fizetsz biztos elhiszi, ha nem akkor is)mond azt, hogy fáj a hasad és a fejed, a szülők előtt játszd el és kész.(Én kitűnő tanuló vagyok és nem tennék ilyet, mert hatással van a jövőmre)
2009. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Úgyse fogod megúszni,elöbb utóbb rád kerül a sor felelésekben..! Ha jó kis tüdőgyulladást akarsz kapni fuss addig a ház körül mikor már izzadsz mint állat,utána vagy beülsz egy légkondis autóba ami hideget fúj a mellkasodra,vagy iszol rohadt hideg vizet,vagy sört ami "lecsapja" a torkod,az viszont már torokgyulladás!;)
2009. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!