Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez bőrgomba/irritáció...

Mi lehet ez bőrgomba/irritáció? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
fiú vagyok, kijött a belső combomon, egészen fenn ágyéknál egy ilyen piros fodros keskenyebb rész jobb oldalon is de ott két szinte szabályos kör formájú bőrelváltozás amik fájnak. nem tudom hogy gomba lehet-e ez vagy irritáció volt már hasonlóm egészen hátul fenékrésznél is még nyáron és talán itt is már ahol megint, akkor bekentem talán 2 alkalommal egyszer canestennel, (mert nem tudtam hogy nem-e gomba) egyszer níveával és el is múlt nyomtalanul szóval nem kellett vele hosszan bajlódnom. az utóbbi napokban elég sokat mászkáltam is és összeértek a combjaim szóval nem igazán tudom eldönteni mi lehet ez? persze most van olyan szerencsém hogy canesten sincs itthon hétfőig nem is lesz és azt csináltam most hogy főztem egy nagyon erős kamillafőzetet azzal kenem ill. hintőporral utána beszórom ér ez valamit?
2013. nov. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Valóban gombásodás és meggyógyulni csak gombaölőtől fog. Addig hintőporozd,mindig töröld szárazra és tegyél oda vékony gézcsíkot,hogy ne érjen össze a bőr. Hétfőn vegyél Canestent,ne hintőporozd tovább,de a többi akkor is érvényes. Ha hajlamod van rá,esetleg nagyobb a testsúlyod valószínűleg ki fog újulni,főleg ha meleg van,izzadsz. Ilyenkor megelőzésre használj Mycosid hintőport.
2013. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ok: A bélrendszer krónikus gyulladása, a nyálkahártya részleges lepusztulása.
2013. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy probléma van ezzel. A comb belső felén,még a combtőben sincs nyálkahártya :)
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!