Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek volt...

Van itt valaki, akinek volt gégerákja? Kicsit meg vagyok ijedve?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve elkezdett fájni a fülem. Elmentem füll-orr-gégészhez, aki megnézte, de nem látott semmit, fogaszatot javasolt. Ott is voltam, mindent rendben talált. Bár nekem gyanús volt,hogy az előtte egy évvel tömött fogam "is" fájt. Csak nem tudtam eldönteni,hogy a fogam fáj és az sugárzik-e ki, vagy a fülem.

Utána egy-két hónapig semmi fájadalom.

Most megint előjött pár hete. A baj az,hogy egy megfázás után elég sokáig rekedt voltam, már ezzel is dokihoz akartam menni, amikor elmúlt.

Tegnap óta fáj a torkom egy kicsit és a fogam/fülem megint, és hát beütöttem a gúgliba (mert az ugye barát) a tüneteket és kidobta a gégerákot!

Holnapra van időpontom megint füll-orr-gégészhez, de eléggé félek!


2013. nov. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad a googliban keresgélni, mert szinte mindenki talál ott valami olyat, ami riasztó lehet számára. Betegség után sokszor van rekedtség és mivel elmúlt, szerintem csak annak volt a következménye. Torok és fülfájás lehet megfázástól is és a fogfájás nátha előtt is sokszor előjön nekem is. Ne gondolj egyből a legrosszabbra, de majd holnap a gégész remélem megnyugtat.
2013. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég egyik rokonom és az egyik jó ismerősöm jártak úgy, hogy beírták a google-ba a tüneteiket, egyikőjüknek rögtön valami rákot adott ki, a másiknak valami más halálos betegséget. Mindketten jól beparáztak, már búcsúztak a családtól, eltervezték, milyen kezelés az, amit még elfogadnak, mi az, amit visszautasítanak.

Az orvosnál meg kiderült, hogy mindkettőnek egy kellemetlen, de kezelhető és egyáltalán nem halálos betegsége van.

Még jó, hogy erről tudomást szereztem, mert éppen én is be akartam írni a google-ba a saját tüneteimet... :)

2013. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a férjem is azzal nyugtat,hogy a rekedtség és a fülfájás között eltelt félév, ráadásul a rekedtséget betegség előzte meg.

De azért akkor félek egy kicsit!

2013. nov. 13. 14:36
 4/4 anonim válasza:
raknak sok tunete van fajasok addig ok rekedseg addig ok de nem mulo fajdalmak nem mulo rekedseg(hangszinvaltozas) nyelesi problemak(ezek nem egyszeru faj a torkom nyeles kozben dolgok)
2013. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!