Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a hirtelen...

Mitől lehet ez a hirtelen jött vádligörcs? Nagyon meg vok ijedve!

Figyelt kérdés
Neten olvastam h lehet a trombózisnak is a jele.reggel ébredéskor már izomlàz szerű fàjdalmat éreztem a vádlimban.mikor mentem akkor görcsölt be.azóta is ha megyek begörcsöl. 24 éves 7 hetes kismama vagyok,elmúlt 1hétben sokat feküdtem a rosszullétek miatt,tegnap me 1 órát álltam lehet megterhelte a vádlimat?

2013. jan. 8. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Magneb6 ot minden nap szedek.
2013. jan. 8. 10:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott vádligörcsöm lenni reggel, ha nagyot nyújtózok, és ilyenkor az izmok hirtelen megnyúlnak vagy nemtom:D ezután is szokott még féjni egy darabig...nem lehet, hogy veled is ez történt?
2013. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a terhességtől, ilyenkor több magnéziumot használ fel a szervezet. Meg persze a sok fekvés utáni megterheléstől. Nekem volt olyan (a terhesség alatt), hogy éjszaka ébredtem arra, hogy begörcsölt az egész lábam, még a lábfejem is. Pedig azért álmodban nem sok mindent csinálsz. Ne izgulj, biztos emiatt van.
2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!