Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ez vajon trombózis...

SOS! Ez vajon trombózis előjele lehet? Vagy csak sima vádligörcs?

Figyelt kérdés

Előző este elég rendesen begörcsölt a jobb vádlim miközben aludtam, és ma is fáj olyan tompán még, de tudom ez másnap még normális. Viszont most így belegondova többször van olyan hogy néha-néha elkezd fájni a jobb vádlim (de csak a jobb) és olvastam hogy ez trombózis is lehet.


Ja és szedek fog. gátlót is egy fél éve körülbelül, ami növelheti az esélyét nem?


2012. máj. 24. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
és ezzel amúgy milyen orvoshoz kell menni?
2012. máj. 24. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
A trombózisnál bedagad, és vörös lesz az egész lábszárad. Szerintem sima magnézium hiányod van.
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön orvoshoz menni,lehet némi vitaminpótlás is elég lenne-elsősorban c-vitamin és magnézium.
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A trombózis nem mindig jár vörösséggel.

Nem árt orvoshoz menni vele, mert ha véletlen mégis trombózis, akkor bele lehet halni.

2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mert a tüdőembólia veszélyes, és hát most még annyira nem akarok meghalni. Csak most megijedtem kicsit, mert hogy többször előfordult már, holnap veszek magnéziumtablettát, és orvoshoz is elmegyek. De milyen orvoshoz menjek? Pécsen vagyok, hátha valaki ismerős erre, mert ide járok egyetemre szóval itt nincs úgy háziorvosom.


Köszönöm egyébként a válaszokat!

2012. máj. 24. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt piros a lábam és alig volt bedagadva,csak fájt. Tüdőembólia lett a vége. Fogamzásgátlót 6 hónapja szedtem... 24/L
2012. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj belgyógyra, onnan úgyis tovább irányítanak ha szükséges,de sztem beutalnak egy UH-ra.
2012. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!