Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli vádligörcs? (lent)

Reggeli vádligörcs? (lent)

Figyelt kérdés
Reggelente a vádlim felső része, a térdhajlathoz közel egyszerűen begörcsöl. Nem mostanában, hanem ez már így több éve megy, hogy körülbelül hetente mindig ugyanúgy vádligörccsel ébredek. Mindig pont akkor mikor már felébredtem, de még visszaalszok vagy ilyesmi. Nem idegesít annyira, hogy emiatt elmenjek orvoshoz, csak érdekelne hoyg rajtam kívül más is tapasztalt-e már ilyet ilyen gyakran?
2010. okt. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kalcium-magnézium tablettát szedjél naponta+sok-sok tejterméket fogyassz!
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor a kalcium sokat segít.Nem vizesedsz, vagy nincs egy kis súlyfelesleged?(nekem akkor szünt meg ez a vádligörcs, amikor csináltam 1-2 napos méregtelenítést.)
2010. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kell nyújtani a fájdalom ellenére, és egyből elmúlik.
2010. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsölt. Kérdés: nem iszol sokat mostanában? Az egyrészt kimoshatta az ásványi anyagokat, másrészt ha nagyon szomjas is vagy, vagy legalábbis szokatlanul sokat iszol, és esetleg vécére is gyakrabban jársz, akkor lehet a cukorbetegség tünete is. Ezt tapasztalatból mondom, nem riogatni akarlak. :D De lehet, hogy tényleg csak ásványianyag hiány, vagy megerőltetted, mondjuk szokatlanul sok lépcsőzéssel.
2010. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sok tejterméket fogyasztok, és pont hogy keveset iszok :D

Azért nem gondolom hogy pl. megerőltettem, mert csakúgy találomra kijön, és nincs semmi magyarázat rá :D

Ha a súlyfelesleg belejátszik, akkor talán az lehet :$ :D

2010. okt. 25. 19:27
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és köszi :)
2010. okt. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!