Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam csomókba?...

Mitől hullik a hajam csomókba? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
1 hónapja hullik a hajam.Már voltam fodrásznál aki a 70 centis hajamból levágott 30at most kb vállig ér,de azóta is csomókba hullik vagy törik. 20 centi hosszúságú hajszálakat húzok ki,csomókba.Mit tegyek még? Mi állhat a háttérbe? Attól hogy törik még lehet belső probléma a háttérben,vagy az csak a hullásra igaz?
2012. júl. 11. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, sőt én magam kifejezetten irtózom a tűtől, a vértől és annak látványától, de ennek ellenére - hangsúlyozom laikusként- én mégis egy teljes vérképet javasolnék, amelyre - a nevedre szólóbeutaló megírása által- a körzeti orvosod tud elküldeni. Abból nagyon sok minden kiderülhet...
2012. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy góc van a szervezetedben.

Tényleg menj el vérvételre.

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de nem tőből hullik,hanem törik.Vasaltam sokat a hajam viszont már egy hónapja hozzá se nyúltam.Meg ugye a fodrász is vágott belőlle de még mindig törik.
2012. júl. 11. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
vitamin hiány is állhat a háttérben.
2012. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem góctól is tőből hullott és most pajzsmirigy-alulműködésnél is tőből, de attól még elképzelhető, bár lehet hajvasalás tette tönkre vagy vitaminhiány.
2012. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és ha a hajvasalás miatt hullik akkor mit csináljak? Mivel már 1 teljes hónapja nem vasalom mégis most kezdett hullani.
2012. júl. 11. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben csinálnék egy vitaminkúrát Revalid vagy Hairclinic kapszula nagyon jó, ha tényleg ennyi a gond akkor megerősödik a hajad. Revalid sampon is nagyon jó. Próbáld ki és meglátod segít e, de elmehetnél bőrgyógyászhoz a biztonság kedvéért ő elküld góckutatásra.
2012. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Rendszerint kokaintól.
2012. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"e nem tőből hullik,hanem törik.Vasaltam sokat a hajam viszont már egy hónapja hozzá se nyúltam.Meg ugye a fodrász is vágott belőlle de még mindig törik."


Akkor semmi bajod sincs. Vágasd le rövidre, törés alá, és ami kinő az már egészséges lesz.

2012. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt biztos hogy nem. nem fogom 5 centisre levágatni.Azt nézve hogy milyen hosszúságú hajszálak hullanak,addig lekéne vágni
2012. júl. 11. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!