Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szarul vagyok, de az...

Nagyon szarul vagyok, de az anyámat nem érdekli! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hete köhögök, folyik az orrom, és rosszul vagyok, anyám nem hisz nekem, lázam is van, de ő nem veszii kokolyan! mit csináljak?
2009. nov. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Menjél el orvoshoz, mást nem tudsz!
2009. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

mondd meg neki lehet H1N1!Bele is halhatsz!

nem nézi a híreket?!

2009. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Főzz egy finom teát,kapjál be egy kalmopyrint és bújj be az ágyba!Persze előtte nem árt egy forró fürdő sem:)

Jobbulást!

2009. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőnek! az orvosom Budapesten van, csak pár éve költöztünk el onnan. ÉS nem váltott dokit!

mindenkinek köszi a választ

2009. nov. 13. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

főzzél magadnak hagymateát. nekem az mindig segít. idd meg melegen, aztán pedig kapj fel egy pulóvert és menjel aludni. izzadj este az jótfog tenni.

másik ötlet h anyád szeme láttára tedd be a hőmérőt, és kövesd mindenhova h lássa h nem manipulálod és a szeme előtt vedd ki és mutasd meg neki.

2009. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó! a hőmérőnk elromlott... :( de az volt az első dolgom, hogy ott, előtte mértem meg
2009. nov. 13. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
menj el a suliba és mond meg a sulidokinak, vagy valamelyik tanárodnak.
2009. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!