Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrsövény műtét fizetős?

Az orrsövény műtét fizetős?

Figyelt kérdés

Már régóta különböző panaszaim vannak a a ferde orrsövényem miatt, és a fül-orr-gégészem a műtétet látja egyedüli megoldásnak. Ezért a műtétért fizetni kell?

(Nem plasztikai)



2013. okt. 21. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ha állami kórházba csináltatod
2013. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igen állami kórházban szeretném :) Esetleg valaki Pécsen tudna ajánlani jó orvost? Vagy valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2013. okt. 21. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van fül-orr-gégészed, akkor miért keresel másik orvost? vagy ő nem műt? nem szimpatikus? Ha nem magánorvoshoz mész, hanem sztk-s orvos írja ki a műtétet akkor ingyenes. Akkor nem lenne az, ha nem orvosi javaslatra csináltatnád. Az orvos meg igazolni tudja, hogy életminőséget javító és nem pedig szépészeti műtétről van szó. Amúgy, ha van kérdésed a műtéttel kapcsolatban szívesen válaszolok, én már túl vagyok rajta.
2013. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt szimpatikus. Nem bíztam volna rá magam :) Elmentem másik orvoshoz, csak róla még nem tudok túl sokat :) Egyébként, ha már így felajánlottad, arra kíváncsi lennék, hogy ezután a műtét után is oedémás és haematómás lesz a szemem? Attól kicsit tartok :D
2013. okt. 27. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen nem lesz a szemed, nekem meg sem látszott kívülről, hogy csináltak valamit.Annyi hogy közvetlen a műtét után tele van az orrod tamponokkal dugdosva és attól úgy látszik, mintha meg lenne dagadva. Amúgy semmi. De gyanítom ezt is orvosa válogatja, mennyire figyel oda rád. Vagy talán függhet attól, az orrod melyik részét szapulja. Én is azt hittem úgy fogok kinézni, mint akit megvertek, de semmi.
2013. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, ennek örülök :D Mert kicsit utánanéztem ennek, és láttam olyan képeket, hogy tényleg úgy néztek ki az emberkék, mint akiket agyonvertek, szó szerint :D
2013. okt. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!