Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kigyógyulhatok ebből a szorong...

Kigyógyulhatok ebből a szorongásból?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve vettem magamon észre, hogy szorongok. Tartok/félek a hosszabb távú utazásoktól, nem merem teljesen kinyílvánítani a véleményemet. Sok dolgon rágódom, bemesélek magamnak hülyeségeket. Szeretném ezt megszűntetni, de néha félek, hogy ebből már nincs kiút.
2013. okt. 10. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Szorongás oka lehet amiatt, hogy a múltban voltak dolgok amiket nem tudtál feldolgozni, vagy erősen csalódtál, magányos vagy, nagyon komoly vagy, stb... én azt javaslom neked, hogy beszélgess el egy JÓ pszichológussal.. 21 éves fiú vagyok, aki kigyógyult a pánik betegségből.. ja, és ne olvasgass semmit szorongásról, ne várd az internettől a megoldást, menj el pszichológushoz, nincs ebben semmi szégyellni való..
2013. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!