Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szedek C-vitamint(100mg-os) és E vitamint(200mg-os). A hét elejétől(hétfőtől) észrevettem hogy reggelente mikor felébredek hasmenésem van, lehet-e ez a c-viatmin miatt vagy az E-vitamin miatt? Egézségesen étkezek másra nem gyanakszom, mi előtt nem szedtem volna nem volt ilyen problémám, de ez is csak most jelentkezett, nincs semmi bajom, vérvételen is voltam az orvos szerint egézséges vagyok semmilyen vírust sem kaptam el.

17/Lány



2013. szept. 14. 10:49
 1/1 bakur12 ***** válasza:
Lehet a stressztol is. 3-4 napig ne szedj vitamint es ha helyreall a szekleted, akkor szedd az egyiket. Utana amelyikre megjelenik a hasmenes azt ne szedd tobbet.
2013. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!