Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja az ujjamnak?

Mi baja az ujjamnak?

Figyelt kérdés

Kézizni járok és május végén eltalálta az ujjamat a labda.Aznap szörnyen fájt akármit csináltam(ha nem mozgattam akkor is)és pár napig be volt dagadva..nem annyira nagyon de látszódott és alig tudtam mozdítani..szóval eltelt pár nap és akkor lejjebb ment akkor már valamivel jobban tudtam mozdítani.Onnantól kezdve a mai napig ilyen:nem tudom hogy hívják talán ujjperc (a nagyobbik ráncos rész) még mindig be van dagadva de annyira azért nem és ugyanennél az ujjpercnél ha oldalt megnyomom szörnyen fáj..az a baj hogy nem tudom elkapni a labdát mert ha csak fogom a labdát már akkor is fáj.Szerintem nem tört el mert az szörnyen fájna de nem tudom mit tegyek mert így nem tudok kézizni..szüleim csak ennyit mondanak:'mit sajnáltatod magad?Nincsen semmi bajod!'Szerintetek menjek orvoshoz?

14/l



2013. szept. 6. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet meg van repedve a csont.. Minden hogy menj el orvoshoz.
2013. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de egyedül?Mert a szüleim le se sz*rnak:(
2013. szept. 6. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen egyedül. (én is repedésre gyanakszom)

Kérd a háziorvosod segítségét, megmondja hová kell menned. Ha valóban repedés akkor kapsz egy csinos gipszet és párhétnyi tesióramentességet.

2013. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna összeforrnia? Mert már 4 hónapja volt..
2013. szept. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!