Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baja az ujjamnak?

Mi a baja az ujjamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6-kor elmentem biciklizni fél órát. Amikor hazaértem éreztem, hogy a bal kezemen a kisujjam zsibbad, nem olyan, mint a többi. Máshogy érzem ezzel az ujjammal ha hozzáérek valamivel.. :S És tegnap este óta ilyen :S


Máskor is volt ilyen, de elmúlt 2-3 óra alatt.


Mit lehet tenni és miért van ez?


2011. aug. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Masszirozd, talan a verkeringessel van a baj, menj el orvoshoz.
2011. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Masszírozom, de nem jobb :((
2011. aug. 7. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
szopogasd
2011. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,ha nem tudnak semmit csinálni,akk menj SZTK-ba :)
2011. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan a kormányod kiképzése vagy úgy tartottad a kezedet, hogy elnyomtad a kisujjadba vezető ideget. Ilyenkor normális, hogy érzéskiesést tapasztalsz és olyan furcsa megérinteni vele mindent. Alapesetben tényleg pár órán belül magától elmúlik, de akár napokat is igénybe vehet.


Ha egy hét múlva sem jobb vagy máskor is jelentkezik, akkor esetleg érdemes neurológusnak megmutatni, akár csigolyakinövés vagy sérv is lehet (de mivel biciklizés után jelentkezet,ez igen kevéssé valószínü), plussz B-vitamin komplex segíthet a regenerálódásban.

2011. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!