Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi többszöri széklet,...

Napi többszöri széklet, előtte hascsikarás, hasfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha enm csak egyszeri alkalom hanem rendszeres akkor lehet pl. ételallergia, pl. laktóz vagy gluten érzékenység (esetleg más hasonló). Menj el orvoshoz, elküldenek laborba, ott majd kiderül ha van valamilyen allergiád.

A másik gyakori ok a stressz, az tud még ilyen dolgokat produkálni. Van akire a stressz érzékenyebben hat, én is ilyen vagyok, pl. ha kell menni orvoshoz képes vagyok indulás előtt 4-5x is elmenni nagywcre.

Előfordulhat, hogy valamilyen betegséged is van, ezeket végbél tükrőzéssel ill. székletvizsgálattal gyorsan meglehet találni.

2013. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

és a stressz ellen mit tudsz csinálni van valami ötleted??

én is ezzel a problémával vagyok és nem birok rá jönni de csak ha buszal utazom általában!!

2014. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem évekig pokol volt az életem ez miatt, reggel 1 órás buszozás, mindig elkéstem, mert sokszor a biszmegállóból fordultam vissza. Nekem a mentaolaj segített, plusz teljes laktózmentes étrend (nálam ez volt a gond), sajnos nyugtatót is kell szednem különben képes vagyok buszon pánikrohamot kapni. Most jól vagyok, nyár végére tervezzük a dokival, hogy abbahagyom a gyógyszert.
2014. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!