Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívdobogással ütemesen szúrt...

Szívdobogással ütemesen szúrt a szívem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Amikor ma felébredtem, kb 15-20 másodpercig minden dobbanással egy időben volt egy szúró fájdalom a mellkasomban. Nem volt még panaszom a szívemre. Szerintem erre ébredhettem fel. Nemrég újra elkezdtem edzeni, (2 hónapja) fokozatosság elvét betartom, fittnek érzem magam. Kb 1-2 hete csináltak szívritmus mérést, vérnyomás mérést, minden rendben volt. Testalkatom vékony, magas. Nem vagyok annyira beteges típus, most már 1 éve nem voltam házi orvosnál. Létezik ilyen? 22/F

2013. aug. 10. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Hmm még egy kis érdekesség, hogy kimentem megmosdani, és 3db vörös csík fogadott a bal mellem alatt. Nem emlékszek rá, tehát lehet álmomban megkarmoltam magam. Nem elfeküdtem, mert még mindig látszik.
2013. aug. 10. 11:37
 2/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes inkább orvoshoz menni, ő meg tudja vizsgálni hogy a szívritmusod rendben van-e. Ez így nem hangzik túl biztatóan , de fontos az elővigyázatosság.
2013. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit beparáztam, úgyhogy jövőhéten bemegyek majd az orvosomhoz.
2013. aug. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!