Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvasi problemaim lehetnek?

Alvasi problemaim lehetnek?

Figyelt kérdés

Mar hetek ota alig alszok. Tehat nyari szunet van de igy is mindih felkelek 10-11 korul van amikor korabban is mert van egy ilyen alkalmi munka szerusegem . Naszoval kb lefekszem 12-1 korul , hogu na akkor most aludni fogok de hajnali 2 kor meg mindig csak forgolodok , hajnali 3 ra megunom es lefoglalom magam egy picit . Fejtoro jatekokat szokyam jatszani hogy lefarasszam az agyam vagy a gorenyemet nyuzom .. es mire almos leszek addigra lesz reggel 5-6 ora. Es kb alszok 5-6 orakat. Multkor fent voltam reggel 6 ig felkeltem 11:30 kor es este egyszeruen nemtudtam aludni meg reghel 7:45 kor is fent kukorekoltam mint egy idi.ota.. es nemtudom mit teguek .. SOHA nem volt gondom az alvassal. Mar azon gondolkozok , hogy altatot vegyek be :/

Es napkozben erzen , hogu faradt vaguok. Ingerultebb is es este meg semmi .

Ilyenkor mit lehey tenni?


2013. aug. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne ilyen összevissza aludni. Legalább körülbelül mindig egy időben feküdj le és egy időben kelj fel. Ne éjfélkor menj aludni! Menjél 10-11 fele este. Aztán kelj fel kb 7-8 körül. Nekem is ez segített. Amikor én is összevissza keltem meg feküdtem állandóan kialvatlan voltam. Most, hogy beállítottam az alvást, hogy ekkor elmegyek aludni, azóta nagyjából ok minden. Az a lényeg, hogy kelj fel akkor mikorra beállítottad a telefont és feküdj le időben. Először nem fog menni. Kb 1 hét és rááll a szervezeted és akkor ki fogod magad aludni. 2 hét alatt simán menni fog az alvás. Tapasztalat!

24/N

2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hetek ota elmegyek idoben aludni!! Probalom az alvast es nem ossze vissza megyek . Megvan egy megadott idopont lasd 12-1 fele egyet mar nem szokatm atlepni . Tehag gondolom ez igy nem ossze vissza . Es 10-11 dfele felkelek ami azt teszi , hogy beallitom az orat 10 re es akkor 10-10:30 -11 korul is ks szallok. Csak neha kellek korabban. Es miltkorit elittam reggel 10:30 kor keltem. Tehat en probalom . De este nem megy az elalvas :/ hiaba fekszek le en mindog ugyan akkor . Az elalvas nem megy .:/

De azerr moszi

2013. aug. 9. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:

12-1 elott nemtudok elmenmi aludni. De eddig sosem volt problema suli idoben elmentem legkesobb 12 kor aludni es 8 kor tokeletes feltudtam kellni.

De most nem negy :/

2013. aug. 11. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!